O nas

Jest nas już siedem miliardów ludzi, by żyć długo i w zdrowiu potrzebujemy dbać o nasz Świat. Cokolwiek w życiu robisz, czy jesteś producentem, czy konsumentem, czy w inny sposób się realizujesz - każdy z nas potrzebuje wody i powietrza. Pragnąc by były one czyste, wyszukujemy dla Ciebie rozwiązania dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb. Jedynie Ty wiesz najlepiej co jest dla Ciebie istotne a my słuchamy Ciebie z wielką uwagą. Współpracując razem z nami otrzymasz najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Nasz zespół to doskonali specjaliści w dziedzinie ochrony środowiska, uzdatniania wody, oczyszczania powietrza i ścieków. Wyposażeni jesteśmy w wiedzę wyniesioną z najlepszych uczelni technicznych oraz wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami, dostarczaniu rozwiązań i ich wdrażaniu. Dodatkowo podróżujemy wiele po Świecie wyszukując najnowsze produkty o najwyższej jakości.

Możesz się z nami skontaktować w językach: polskim, angielski, hiszpańskim i francuskim.

Mamy również dla Ciebie do dyspozycji ogromne doświadczenie i zaplecze naszych dostawców:

 

WesTech – Process Equipment – Proces Driven – www.westech-inc.com

Amerykańska firma WesTech to przekraczający liczbę pięciuset osób zespół, tworzący firmę z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Pracownicy tej firmy (od dyrektora do sekretarki) są 100% jej właścicielami co wpływa na pierwszorzędną jakość rozwiązań i uważne traktowanie klienta. Firma ta ma przedstawicielstwa w sześciu krajach i prawie wszystkich kontynentach .

Inżynierowie WesTech  projektują i produkują  urządzenia do procesów jakim poddawana jest woda, ścieki  oraz do procesów  przemysłowych i górniczych. Opierając się na swoich doświadczeniach, firma może zapewnić klientom na całym świecie jedne z najlepszych  rozwiązań dla potrzeb procesowych. Oferowane technologie oczyszczania wody zapewniają korzyści nie tylko klientom, ale całemu społeczeństwu. Rozwiązania branżowe WesTech obejmują: uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, procesy przemysłowe, górnicze i mineralne.

 

S.C.M. Tecnologie - Projektowanie – Produkcja – Badania –  www.scmtec.com

Włoska firma S.C.M. Technologie jest wynikiem prowadzonych od ponad 30 lat doświadczeń i badań w zakresie oczyszczania wody i ścieków. Jest to nasz idealny partner w dostarczaniu systemów i rozwiązań do napowietrzania oraz mieszania cieczy w procesach komunalnych i przemysłowych. Dzięki dopracowanym projektom, rozwiązania i jakość S.C.M. Technologie w zakresie aeratorów i mieszadeł są rozpoznawalne oraz znane na całym świecie. Certyfikowane jakościowo surowce oraz rygorystyczne kontrole podczas procesów produkcyjnych, zapewniają wysoką precyzję prac. Inżynierowie SCM są odpowiedzialni za analizę danych w odniesieniu do dostaw, doboru rozwiązań, jak również rutynowe i specjalistyczne konserwacje oraz naprawy. S.C.M. Technologie skutecznie działa zarówno na rynku europejskim jak i na Bliskim Wschodzie, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Łacińskiej i Australii. SCM przywiązuje szczególną wagę do doświadczeń i badań naukowych dlatego produkty oraz systemy S.C.M. stale ewoluują, co przynosi stałe poszerzanie zakresu produktów, a tym samym możliwość oferowania bardziej kompleksowych, wykwalifikowany oraz pomocnych serwisów dla środowiska i ekologii.

Dzielimy się z Tobą doświadczeniem i służymy doradztwem, dla Twojej pełnej satysfakcji i zadowolenia z tego co otrzymujesz. Zapraszamy do kontaktu z nami:

Grupa KN, ul. Warsa i Sawy 21, 05-840 Domaniew, Polska

NIP: 534-24-40-130, REGON: 146058093

e-mail: kontakt@grupakn.pl

tel. +48 22 350 69 46, +48 22 350 69 37
fax.+48 22 350 69 36

www.grupakn.pl

 

Utożsamiamy się z filozofią WesTech: